نماز جمعه سیاسی عبادی
180 بازدید
تاریخ ارائه : 1/14/2012 12:03:00 AM
موضوع: سایر

امروز جمعه بیست و سوم دیماه سال 1390 بود. به نماز جمعه کاشان رفته بودم. هر چند قبل از ثبت نام به عنوان نامزد انتخابات مجلس هر گاه توفیق یار بود در نماز جمعه کاشان شرکت میکردم؛ ولی نماز جمعه این هفته قدری سیاسی تر بود. و امیدوارم الهی و عبادی هم نزد خداوند به شمار آید. امام خمینی ره ریا را تنها در افزودن به عبادت برای دیگران نمیداند بلکه کاستن از عبادت برای دیگران را نیز ریا میداند. خلاصه اینکه خیلی سخت است که شما نامزد انتخابات مجلس باشی و آنگاه فقط به خاطر خدا بروی نماز جمعه.

آقای گرانمایه را از دور دیدم. آقای جهانتاب را ملاقت کردم.  همچین آقای قدیری ابیانه را هم زیارت کردیم. مصافحه ای نمودیم و برای یکدیگر آرزوی موفقیت کردیم. ایشان گفتند ان شاءالله یک رقابت اصولگرایانه بین رفقای ارزشگرا داشته باشیم. من هم آرزو کردم که این اقدام _که به نام یاری رهبری و ولایت به میدان آمده ایم_ ذخیره ای برای آخرتمان به حساب آید.

نکته ظریف خطبه ها تذکر آیت الله نمازی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان بود که فرمودند: بنده خودم سخنگوی خودم هستم و کسی از جانب من سخنی در رد یا تایید شخصی از کاندیداها نگوید. و در یک کلام رهبری و منسوبین به ایشان را برای خود هزینه نکنید.